27 Mayıs 2013 Pazartesi

PeS 2013 SpoR ToTo SüPer Lig Yaması Indir (fulloyungezginler)

PeS 2013 SpoR ToTo SüPer Lig Yaması ve Ptt 1.Lig Yaması

pes 2013 spor toto süper lig yaması

Merhaba Fulloyungezginler Ailesi ;
Bu yazımızda sizlerle Oyun Yaması paylaşımı yapacağız. Pes oyuncularının en çok aradığı PeS 2013 SpoR ToTo SüPer Lig yamasını sizlerle paylaşıyoruz.Öncelikle yama kontrol edilmiştir sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır ve link gün itibari ile güncellenmiştir.Pes in daha önceki sürümlerinde de olduğu gibi lisans sorunundan dolayı Türkiye Ligi bulunmamaktadır.Ama bu yama yapımcılar için sorun teşkil etmiyor oyun çıktıktan kısa bir süre sonra oyunun lig yamaları da çıkmakta.Bizde 2013 sezonuna ait PeS 2013 SpoR ToTo SüPer Lig Yaması ve Ptt 1. Lig Yamasını siz takipçilerimizle paylaşıyoruz.Bu yama ile birlikte sadece Süper Lig olmamakta, içinde  Ptt 1. lige ait yamada bulunmaktadır onun içinde ayrı bir ama indirmenize gerek yok.

Ancak skidrow sürümlerden indirdiğiniz pes 2013 kullanıcısıysanız bu yamayı indirmemenizi tavsiye ediyorum çünkü oyunda sorun yaşayabilirsiniz. Pes 2013 ün Full sürümüne sahip takipçilerimiz yamayı indirip sorunsuz bir şekilde oyunlarını oynayabilirler.Yamanın kurulumunu sizlerle açıklamanın altında detaylıca paylaşacağız.Daha çok güncel yama ve Tek Link oyunlar için sitemizi takip etmeye devam ediniz.
İyi Oyunlar ;)

PES 2013 SPOR TOTO SÜPER LİG YAMA KURULUMU

  • Eski ‘pesbox-server’ klasörünü silin.
  • ‘v0.9 Installer.exe’ dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun.
  • ‘PeSBoX Anatolia 2013 v0.9.53 Installer.exe’ dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun. v0.9 kurulu olmak zorunda önce onu kurun.
  • Kurulum bittikten sonra oyunun kurulu olduğu yerdeki ‘PeSBoX Anatolia 2013 Selector.exe’yi çalıştırın. Normal oyun için ‘Patch Mode’ butonunu, online oyun için ‘Online Mode’ butonunu kullanın.
  • Mod seçicinin çalışması için ‘Microsoft .NET Framework 4.0′ yüklü olmalıdır.
  • Windows Vista/7/8 kullanıcıları bütün exeleri yönetici olarak çalıştırın ya da UAC’yi kapatın.

PTT 1.LİG YAMASI GÖRSELİ

1

indir

 


Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Rating: +1 (from 1 vote)
PeS 2013 SpoR ToTo SüPer Lig Yaması Indir (fulloyungezginler), 10.0 out of 10 based on 1 rating

Gelenler:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder